4 Białe Kimona Fuji, które musisz znać

4 Białe Kimona Fuji, które musisz znać

Kimona są nieodłącznym elementem treningów Judo i Brazylijskiego Jiu-Jitsu (BJJ). Wybór odpowiedniego kimona jest kluczowy dla komfortu i efektywności treningów oraz zawodów. Fuji, słynna firma z USA, specjalizująca się w produkcji kimon dla olimpijczyków, teraz oferuje swoje produkty również klientom indywidualnym. W tym artykule przedstawiamy cztery białe kimona Fuji, które powinieneś znać: Fuji All Around, Fuji Suparaito, Fuji Sports i Fuji Dark Arts. Każde z nich wyróżnia się specyficznymi cechami, ale wszystkie charakteryzują się doskonałą jakością i wytrzymałością.

 

Fuji All Around

Najlepsze na treningi

Kimono Fuji All Around to idealny wybór dla tych, którzy szukają solidnego kimona na codzienne treningi. Kurtka o gramaturze 550 gsm jest mocna i wytrzymała, co sprawia, że kimono jest odporne na intensywne użytkowanie. To kimono doskonale sprawdza się zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych adeptów BJJ, oferując optymalny komfort i trwałość.

 

Fuji Suparaito

Bardzo lekkie na zawody

Jeśli szukasz lekkiego kimona na zawody, Fuji Suparaito będzie strzałem w dziesiątkę. Kurtka o gramaturze 350 gsm jest znacznie lżejsza niż model All Around, co pozwala na większą swobodę ruchów i komfort podczas walki. Mimo swojej lekkości, kimono to zachowuje wysoką wytrzymałość i jest doskonałym wyborem dla zawodników startujących w zawodach.

 

Fuji Sports

Bardzo lekkie, na zawody

Kimono Fuji Sports to kolejne lekkie kimono przeznaczone na zawody, tym razem z kurtką o gramaturze 300 gsm. Jest to najlżejsze kimono w naszej ofercie, co sprawia, że jest idealne dla tych, którzy cenią sobie minimalny ciężar i maksymalną swobodę ruchów. Fuji Sports, podobnie jak Suparaito, zapewnia doskonałą jakość i wytrzymałość.

 

Fuji Dark Arts

Kurtka 350 gsm z haftem czarnej magii

Fuji Dark Arts to kimono, które wyróżnia się nie tylko funkcjonalnością, ale także unikalnym designem. Kurtka o gramaturze 350 gsm jest lekka i wytrzymała, a dodatkowym atutem jest haftowany diabełek, który nadaje kimonu wyjątkowego charakteru. To doskonały wybór dla tych, którzy chcą się wyróżniać na macie.

 

Podsumowanie

Kimona Fuji różnią się gramaturą, grubością i wagą, ale wszystkie charakteryzują się wyjątkową jakością i wytrzymałością. Są wstępnie skurczone, więc nie zmieniają rozmiaru po praniu, co zapewnia wygodę użytkowania. Wybór odpowiedniego kimona zależy więc od Twoich preferencji i potrzeb - niezależnie od tego, które kimono wybierzesz, możesz być pewien jego wysokiej jakości i trwałości.

Firma Fuji, z siedzibą w USA, projektuje kimona zarówno dla olimpijczyków, jak i dla klientów indywidualnych. Ich produkty są jednymi z najchętniej wybieranych kimon na świecie, zarówno na zawody, jak i na codzienne treningi. Wybierz kimono Fuji i ciesz się komfortem oraz niezawodnością, które pomogą Ci osiągnąć sukces na macie.

Back to blog